r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cherple po polsku - darmowe SMSy do Stanów Zjednoczonych

Strona główna Aktualności

Dzisiaj uruchomiono polską wersję programu Cherple do przesyłania i odbierania wiadomości SMS między Polską a Stanami Zjednoczonymi.

Cherple to komunikator internetowy umożliwiający przesyłanie z komputerów PC i Mac darmowych SMS-ów do telefonów komórkowych w USA. Usługa pozwala również na odbieranie wiadomości w komputerze. Należy jednak zaznaczyć, że osoba wysyłająca SMS-y z USA powinna liczyć się z opłatą ze strony operatora komórkowego. Cherple dostępny jest na stronach producenta jako program dla systemów Windows i Mac OS X. Po instalacji i podaniu swoich danych można od razu przystąpić do wysyłania wiadomości.

Polska wersja Cherple jest drugą nieanglojęzyczną odsłoną usługi. Jak poinformowano, o jej wprowadzeniu zadecydowała ilość odwiedzin strony. Cherple okazał się bowiem bardzo popularny wśród amerykańskiej Polonii. W przyszłości planowane jest także uruchomienie wersji programu dla serwisu społecznościowego Facebook. 

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.