Chessmaster 10th Edition

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Chessmaster 10th Edition to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najlepszych odmian komputerowej gry w szachy. Odpowiada za nią firma Ubisoft, która udostępniła tytuł na PC w 2004 roku.

Dla kogo ta aplikacja?

Aplikacja Chessmaster 10th Edition kierowana jest do wszelakiego rodzaju amatorów gry w szachy – zarówno tych zupełnie początkujących, jak również zaawansowanych graczy mających za sobą setki rozegranych partii szachowych. Jest to dziesiąta odsłona serii, która bazuje na nowym silniku graficznym, który wprowadza rozgrywkę w trójwymiarze oraz efektowne animacje.

Świetny tutorial szachowy

Chessmaster 10th Edition poza tym, że umożliwia wygodną rozgrywkę szachową na komputerze to stanowi pewnego rodzaju kompendium wiedzy dla całkowitych amatorów. W aplikacji znajdziemy spory zestaw materiałów szkoleniowych, w tym tutorial gry w szachy opracowany przez amerykańskiego szachistę Joshua Waitzkina. Idąc dalej, aplikacja daje dostęp do bazy legendarnych meczów, które posłużyć może jako świetne źródło do nauki nowych zagrań.

Kluczowe cechy gry:

  • jedna z najlepszych aplikacji do gry w szachy na komputerze
  • umożliwia rozgrywkę z komputerem lub ze znajomymi w trybie wieloosobowym
  • zawiera tutoriale dla początkujących
  • oferuje bazę historycznych meczów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!