Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side to dynamiczna strzelanka z dwuwymiarową oprawą graficzną. Nieskomplikowane reguły i proste sterowanie sprawiają, że z opanowaniem gry poradzą sobie także mniej doświadczeni gracze.

Za sprawą Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side bierzemy udział w starciach, podczas których eliminujemy zastępy międzygalaktycznych kurczaków. Wspomniani najeźdźcy zaatakowali bowiem Ziemię, by zemścić się na ludziach za gnębienie kurczaków zamieszkujących naszą planetę.

Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side oferuje możliwość rozgrywki w pojedynkę oraz pozwala na zabawę w kooperacji maksymalnie czterem graczom. Gra zawiera kilkanaście rodzajów broni, z których zrobimy użytek, odwiedzając aż 12 różnorodnych galaktyk, gdzie zmierzymy się z hordami wrogów.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • system operacyjny Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8,1 lub Windows 10
  • 1 GB RAM
  • DirectX 8.1
  • 220 MB wolnego miejsca na dysku twardym

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!