Chief Architect Interiors X9 Chief Architect Interiors X9 19.1.0.47

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program

Chief Architect Interiors to profesjonalne narzędzie do projektowanie wszelkiego typu wnętrz, a przede wszystkim pomieszczeń domowych, jak kuchnie, łazienki, sypialnie i salony. Program pozwala projektować na planach 2D, a także w widoku trójwymiarowym, z wysokości i z perspektywy. W katalogu modeli znajdziemy tysiące szafek, stołów, kanap, urządzeń AGD, elementów wyposażenia i tekstur, które można na te modele nakładać.

Planowanie przestrzeni w programie Chief Architect Interiors odbywa się przez umieszczanie obiektów w przestrzeni i podawanie ich wymiarów. W bibliotece można znaleźć asortyment konkretnych producentów, dzięki czemu szczegóły projektu dobrze odwzorowują ostateczny wygląd przestrzeni. Można także tworzyć własne projekty lub importować modele przygotowane w innych programach.

Chief Architect Interiors rozwinie skrzydła przy projektowaniu kuchni i łazienek. Program został wyposażony w narzędzia, dzięki którym można łatwo tworzyć zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem. Program rozpoznaje na przykład, jeśli mebel zostanie umieszczony w rogu pomieszczenia i automatycznie wybiera narożny typ mebla. Program ma też automatyczne narzędzia do wymiarowania, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA.

Program pozwala również wygenerować eleganckie wizualizacje projektów, zestawy planów i kosztorysy, zawierające wykaz materiałów i mebli, które trzeba kupić. Rendery można prezentować w trybie fotorealistycznym, „akwarelowym” lub kolorowym z konturami. Przy tworzeniu wizualizacji można wykorzystać różne tekstury z biblioteki i dowolne grafiki.

By pobrać program, należy podać adres e-mail, na który zostanie przysłany kod aktywacyjny. Wersja demonstracyjna programu pozwala przetestować wszystkie możliwości, ale na wizualizacjach pokazuje znak wodny i nie pozwala zapisać projektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!