Chief Architect Premier X9 Chief Architect Premier X9 19.1.0.47

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych – przede wszystkim domów mieszkalnych, ale sprawdzi się też przy projektowaniu mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala rysować ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie powstaną trójwymiarowe modele, lista materiałów potrzebnych do budowy, dokumentacja techniczna, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, podobnie jak w programie Chief Architect Interiors.

Planowanie przestrzeni w programie Chief Architect odbywa się przez umieszczanie obiektów w przestrzeni i podawanie ich wymiarów. W bibliotece można znaleźć asortyment konkretnych producentów, dzięki czemu szczegóły projektu dobrze odwzorowują ostateczny wygląd przestrzeni. Można także tworzyć własne projekty lub importować modele przygotowane w innych programach.

Chief Architect Premier został wyposażony w ciekawe, automatyczne narzędzia, dzięki którym można łatwo tworzyć zarówno zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem, jak również pokrycia dachowe, lekki szkielet i schody. Program ma też automatyczne narzędzia do wymiarowania armatury łazienkowej, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA. Znajdziemy tu również typowe narzędzia CAD do rysowania i możliwość pracy z rysunkami DWG i DXF.

Program pozwala również wygenerować eleganckie wizualizacje projektów, zestawy planów i kosztorysy, zawierające wykaz materiałów i mebli, które trzeba kupić, by urządzić nowy dom. Rendery można prezentować w trybie fotorealistycznym, „akwarelowym” lub kolorowym z konturami. Przy tworzeniu wizualizacji można wykorzystać różne tekstury z biblioteki i dowolne grafiki.

Przy tworzeniu domu program może brać pod uwagę ukształtowanie terenu w jego najbliższym sąsiedztwie. Chief Architect Premier ma też możliwość projektowania tarasów, ogrodów i bibliotekę ponad 4 tysięcy roślin, wraz z informacjami na temat ich potrzeb.

By pobrać program, należy podać adres e-mail, na który zostanie przysłany kod aktywacyjny. Wersja demonstracyjna programu pozwala przetestować wszystkie możliwości, ale na wizualizacjach pokazuje znak wodny i nie pozwala zapisać projektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!