r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Nadchodzą dobre czasy dla fanów platformówek. Ubisoft właśnie zapowiedział premierę swojej nowej produkcji, inspirowanej baśniami i epopejami – Child of Light — która odbędzie się już w kwietniu tego roku.

Stylizowana na japońskie RPG gra ma wykorzystywać turowy system bitew oraz drzewko rozwoju podobne do tego, które mogliśmy zobaczyć w Far Cry 3, co akurat nie jest niczym zadziwiającym – duża część głównego zespołu kreatywnego, która nad nim pracowała, teraz tworzy Child of Light. Chociażby z tego powodu warto się zainteresować nową produkcją Ubisoftu.

r   e   k   l   a   m   a

Główną bohaterką gry jest Aurora — dziewczynka, której dusza została przeniesiona do Lemurii, magicznego królestwa, które przeżywa kryzys. Czarna Królowa ukradła słońce, gwiazdy i księżyc, więc dziecko musi wyruszyć na poszukiwania zaginionych źródeł światła oraz stawić czoło złej Królowej. Poprzez ciemny świat poprowadzi ją Igniculus — lewitująca kula, którą może sterować drugi gracz. Jego pomoc może okazać się nieoceniona, bowiem są miejsca, w które tylko on może się przemieścić, posiada także zdolność leczenia, a nawet może oślepić przeciwników.

Child of Light zostanie wydana na PC, a także na konsole PS3, PS4, X360, Xbox One i Wii U. Planowana data premiery to 30 kwietnia.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.