r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chili 1.4.1.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja

Chili TV to serwis z gatunku VOD zawierający sporą kolekcję filmów oraz seriali. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej możemy je śledzić także z poziomu naszego telefonu.

Wersja mobilna Chili TV zapewnia nam dostęp do pełnej oferty serwisu i zgromadzonych tam materiałów. Możemy je zakupić, przeglądać, dodawać do ulubionych, zapoznawać się z ocenami czy też oglądać uprzednio wypożyczone/kupione.

Aplikacja pozwala na zapisanie materiałów w pamięci urządzeni, bądź też odtwarzanie ich strumieniowo. Filmy możemy oglądać zarówno w pionie jak i w poziomie oraz dodatkowo pobrać je do pamięci urządzenia.

Interfejs choć nawiązuje do stylistyki Windows Phone, wygląda przeciętnie, zwłaszcza przy białym motywie. Baza filmów Chili TV prezentuje się ciekawie na tle konkurencji, niestety odstraszają ceny. Podczas darmowej rejestracji użytkownicy otrzymują kod na jeden film. W bazie serwisu nie znajdziemy darmowych materiałów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.