Chinese Practice 4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo ciekawy program do nauki języka chińskiego. Chinese Practice umożliwia naukę zarówno języka mówionego jak również chińskiego alfabetu. Co szczególnie istotne w przypadku tego języka za pomocą programu, dzięki opcjom multimedialnym, można szlifować także wymowę. Program daje wiele możliwości w zakresie przygotowywania własnego systemu nauki, m. in.: tworzenie własnych lekcji jak również organizacji słowników. Program jest przyjazny w obsłudze, można zmieniać skórki oraz tworzyć własne. Największym problemem jest brak polskiej wersji językowej tak więc do nauki niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Program warto polecić choćby jako ciekawostkę nawet osobom, które nie są zdeterminowane do nauki chińskiego.

Uwaga!

1. Chińskie czcionki SimSun (można zainstalować wsparcie języków azjatycjkich, można je zainstalować z systemowego CD lub z dysku instalacyjnego MS Office. (W przypadku braku chińskich czcionek program nie będzie w pełni funkcjonalny)

2. Dla uzyskania pełnej funkcjonalności niezbędny jest zainstalowany Microsoft voice engine, jeśli go nie ma, można go pobrać tutaj. W przypadku zainstalowania wsparcia języków azjatyckich pobieranie nie jest konieczne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!