r   e   k   l   a   m   a
reklama

Chmielarz, Poznański i Kosieradzki zakładają studio The Astronauts

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kiedy Epic Games wykupiło polskie studio People Can Fly, z jego szeregów wystąpili doskonale kojarzony przez graczy Adrian Chmielarz, a także Andrzej Poznański i Michał Kosieradzki. Naiwnym było oczywiście myślenie, że panowie zrezygnowali raz na zawsze z gier — szybko wystartowali z własnym, nowym przedsięwzięciem. Ekipa The Astronauts (nazwana po części po książce Lema) zabierze nas tam, gdzie nie nie dotarł jeszcze żaden… gracz.

Znani z prac przy takich produkcjach jak Bulletstorm czy Gears of War, oczywiście pierwszy swój projekt postanowili oprzeć na Unreal Engine 3 i uzyskali naturalnie odpowiednie licencje. Ich debiutancka gra trafi w nasze ręce już w przyszłym roku. Samo Epic Games nie może się doczekać żeby zobaczyć, co przygotuje utalentowane trio — patrząc po zamiłowaniach studia i doświadczeniu jego członków, na pewno będzie to coś naprawdę „kosmicznego”…

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii