r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chomikuj.pl 3.29

Strona główna Android Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P

Oficjalna aplikacja popularnego i budzącego sporo kontrowersji serwisu do udostępniania plików. Cieszy się on złą renomą ze względu na dużą ilość pirackich treści, przechowywanych przez użytkowników.

Aplikacja zapewnia nam dostęp do naszego konta oraz wyszukiwarki plików (to ona stanowi centralny punkt aplikacji). W ustawieniach możemy sprawdzić podstawowe dane, takie jak pozostały transfer. Mamy także dostęp do swoich plików w częściMój chomik.

r   e   k   l   a   m   a

Wyszukane pliki dzielą się na 4 kategorie: wszystkie, zdjęcia, audio i wideo. Z poziomu aplikacji możemy je podejrzeć, bądź też pobrać do pamięci telefonu. Odnajdziemy je następnie w zakładce pobrane . Niestety nie da się ich otworzyć za pomocą innych aplikacji.

W chomikuj.pl nie znajdziemy żadnych zaawansowanych opcji ani mechanizmów sortowania. Możemy jedynie pobierać pliki jak i je dodawać na nasze konto. Program dostępny jest za darmo. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej, otrzymują co tydzień 50 MB darmowego transferu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 15.02.2018 18:57

Nei jestem w statine odtworzyc pobranych plikow.Wyswietla sei zawsze wystapil blad w odtwarzaniu

krg2   2 #1 17.11.2015 22:15

Ja mam problem z tą aplikacją bo zalogować do konta to się zaloguję ale jak tylko wybiorę żeby wejść na Mój Chomik od razu wywala mi aplikację.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.