Chomikuj.pl Chomikuj.pl 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja popularnego i budzącego sporo kontrowersji serwisu do udostępniania plików. Cieszy się on złą renomą ze względu na dużą ilość pirackich treści, przechowywanych przez użytkowników.

Aplikacja zapewnia nam dostęp do naszego konta oraz wyszukiwarki plików (to ona stanowi centralny punkt aplikacji). W ustawieniach możemy sprawdzić podstawowe dane, takie jak pozostały transfer. Niestety na chwilę obecną nie działa zakładka Mój chomik.

Wyszukane pliki dzielą się na 4 kategorie: wszystkie, zdjęcia, audio i wideo. Z poziomu aplikacji możemy je podejrzeć, bądź też pobrać do pamięci telefonu. Odnajdziemy je następnie w zakładce pobrane . Niestety nie wszystkie pliki możemy importować poza samą aplikację. Blokada ta dotyczy np. pobranej muzyki i plików audio.

W chomikuj.pl nie znajdziemy żadnych zaawansowanych opcji ani mechanizmów sortowania, nie dodamy nowych plików do chomika, a na chwilę obecną nie dostaniemy się nawet do starych. Program dostępny jest za darmo. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej, otrzymują co tydzień 50 MB darmowego transferu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!