r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chomikuj.pl 2.4.0

Strona główna iOS Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P

Oficjalna aplikacja popularnego i budzącego sporo kontrowersji serwisu do udostępniania plików. Cieszy się on złą renomą ze względu na dużą ilość pirackich treści, przechowywanych przez użytkowników.

Galeria programu

Aplikacja zapewnia nam dostęp do naszego konta oraz wyszukiwarki plików (to ona stanowi centralny punkt aplikacji). W ustawieniach możemy sprawdzić podstawowe dane, takie jak pozostały transfer. Mamy także dostęp do swoich plików w częściMój chomik.

Wyszukane pliki dzielą się na 4 kategorie: wszystkie, zdjęcia, audio i wideo. Z poziomu aplikacji możemy je podejrzeć, bądź też pobrać do pamięci telefonu. Odnajdziemy je następnie w zakładce pobrane . Niestety nie da się ich otworzyć za pomocą innych aplikacji.

W chomikuj.pl nie znajdziemy żadnych zaawansowanych opcji ani mechanizmów sortowania, nie dodamy nowych plików do swojego dysku. Program dostępny jest za darmo. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej, otrzymują co tydzień 50 MB darmowego transferu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.