r   e   k   l   a   m   a
reklama

Chris Roberts chce jeszcze więcej pieniędzy na grę Star Citizen

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Poruszenie wywołała wiadomość, że Chris Roberts pragnie powrócić do klimatów z Wing Commandera czy Privateer w swej kolejnej produkcji pod nazwą Star Citizen. Okazało się, że finansowany z kieszeni fanów symulatorów kosmicznych projekt szybko zyskał popularność większą, niż spodziewał się legendarny twórca. Mając przed sobą wizję jeszcze ambitniejszego przedsięwzięcia, rozważa wystartowanie z dodatkową zbiórką na Kickstarterze.

Przypominamy, że obecnie fundusze gromadzone są za pośrednictwem strony studia Cloud Imperium Games Corporation, założonego przez Robertsa. W tej chwili, w przeciągu kilku zaledwie dni od ujawnienia Star Citizen, uzbierano już ponad 815 tysięcy z potrzebnych 2 milionów dolarów, a projekt wsparło blisko 9 tysięcy osób. Na facebookowym profilu graczy wypytuje się dopiero co prawda, czy chcą, aby gra trafiła dodatkowo na Kickstartera, ale odpowiedni ruch ze strony Chrisa i jego ekipy deweloperów wydaje się zwyczajnie kwestią czasu...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii