r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ChrisPC Screen Recorder 1.60

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo

ChrisPC Screen Recorder to rozbudowany program do przechwytywania widoku ekranu komputera – zarówno zrzutów obrazu, jak i filmów. Cechuje się wieloma ustawieniami i dużą liczbą dostępnych opcji już w darmowej wersji (istnieje również płatna).

Aplikacja pozwala nagrywać i zrzucać cały ekran, wybrane okno lub jedynie zaznaczony ręcznie obszar. W przypadku filmów, wybrać można jeden spośród sześciu poziomów jakości i kilku ustawień liczby klatek na sekundę (maksymalnie 60). Na kilku poziomach można także dostosować szybkość enkodera, by przesadnie nie obciążyć procesora komputera.

W programie znajdziemy także możliwość rejestrowania kursora myszy na nagraniach. Zdecydowana większość funkcji może być obsługiwana nie tylko myszą, ale również skrótami klawiaturowymi. Dość przewrotnie, w opisywanej tu darmowej wersji aplikacji nie znajdziemy możliwości dogrywania do nagrania znaku wodnego; jest to funkcjonalność zarezerwowana dla wydania płatnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.