Christmas Eve Crisis

Strona główna Windows Gry Platformowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Christmas Eve Crisis to wspaniała bezpłatna i gwiazdkowa propozycja dla całej rodziny. Jeżeli myśleliście, że Mikołaj nie miewa problemów z dostarczaniem prezentów to ta darmowa platformówka udowodni, że byliście w błędzie. Zanim pakunki trafią pod choinkę, wpierw trzeba je bezpiecznie donieść na miejsce. W tym właśnie pomagamy ubranemu na czerwono, lekko puszystemu bohaterowi, który miał niestety pecha.

Rozbił sanie, w wyniku czego prezenty rozsypały się po całym świecie. Należy je odnaleźć i dostarczyć do wskazanych, wystrojonych oczywiście w lampki domów. Święty może równocześnie nieść dwie paczki, pod warunkiem, że są one dosyć standardowych rozmiarów. Gigantyczne zamówienia dzieci musi dostarczać pojedynczo. Rzecz jasna na drodze stanie mu tutaj bardzo wiele przeszkód.

Czasem należy wskoczyć wysoko, by zdjąć pakunki ze skały lub drzewa. Nie można ich zamoczyć, bo się zniszczą, a oblodzone stoki i złe świetliki to również tylko początek kłopotów. Na szczęście Mikołaj dysponuje podręczną mapą, a także podglądem zebranych przedmiotów. Gdy chce się przejść etap na 100% należy poszukać też m.in. wszystkich stroików, bombek czy specjalnie pochowanych przez twórców gwiazdek.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 8.0

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, pomysł i wykonanie
brak rozrysowanej mapy z etapami
ocena użytkownika
27.11.2016 09:58

Bardzo fajna gra świąteczna dla dzieciaków. Oprawa audiowizualna jest dobra. Duży plus za pomysł i wykonanie: nasz bohater co prawda nie ma dużych umiejętności ale za to ma licznych przeciwników którzy zabierają mu prezenty. Gra jest wciągająca. Wielkich emocji tu nie znajdziemy ale jest rozrywka na kilkadziesiąt minut. Niektóre etapy całkiem trudne, trzeba się nadźwigać tych prezentów, a poza tym nie wiadomo jaki prezent do którego domku. Szkoda że nie ma jasno rozrysowanej mapy z etapami oraz prezentami.