r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Christmas Invaders na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy Wam wariację na temat klasyka, która może dostarczyć dobrą zabawę nie tylko w najbliższych dniach, ale aż do Bożego Narodzenia – Christmas Invaders. To połączenie gry zręcznościowej i kalendarza adwentowego ze szczyptą Gwiezdnych Wojen.

Podobnie jak w kalendarzu adwentowym, tu także możemy codziennie, aż do Świąt, odkrywać coś nowego. W Christmas Invaders będzie to kolejna plansza, zaprojektowana przez autorów gry. Po jej przejściu otrzymamy oczywiście drobne prezenty – ulepszenia broni i osłon statku. Plansze można przechodzić wielokrotnie i poprawiać swoją pozycję w rankingach.

Sterowanie w grze jest bardzo proste – wystarczy przesuwać palcem po ekranie statek, którym kierujemy. W przeciwieństwie do klasycznych Space Invaders jednak tu mamy do dyspozycji całą powierzchnię ekranu. Zobaczymy też więcej typów przeciwników, łącznie z maską Dartha Vadera i saniami Mikołaja.

r   e   k   l   a   m   a

Dla zagorzałych miłośników gier zręcznościowych przygotowany tu został także tryb przetrwania, w którym zadaniem gracza jest uzbieranie jak największej liczby punktów, gdy mamy do dyspozycji tylko 3 życia.

Christmas Invaders działa na Androidzie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.