r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome Channel Chooser

Strona główna Aktualności

O autorze

Deweloperzy pracujący nad przeglądarką Chrome wydali prostą aplikację o nazwie Google Chrome Channel Chooser. Umożliwia ona użytkownikowi dokonanie wyboru kanału aktualizacji przeglądarki.

Pośród dostępnych w aplikacji kanałów aktualizacji znaleźć można opcję Beta oraz Dev. Pierwsza z nich kierowana jest do zwykłych użytkowników przeglądarki, oferując im rzadsze, ale stabilne aktualizacje. Druga z kolei dedykowana jest deweloperom, którzy pragną testować najnowsze poprawki i uzyskać dostęp do najnowszych funkcji, będących w trakcie opracowywania. Automatyczne aktualizacje na kanale Dev pojawiać się będą średnio co 1-2 tygodnie.

Pierwszą aktualizacją dostępną dzięki Google Chrome Channel Chooser jest kompilacja oznaczona jako 1251 i kierowana jest raczej do zaawansowanych użytkowników. Poprawia ona wszelakie błędy jakie występowały z Silverlightem Microsoftu, zachowaniem kart, odtwarzaniem materiałów wideo w playerze YouTube i innych stworzonych w technologii Flash. Umożliwia użytkownikowi także wybór aktywnych gałęzi rozwojowych - w tym nowych technologii sieciowych, lub zarządzania oknami w przeglądarce.

Aplikację Google Chrome Channel Chooser, która umożliwia subskrypcję aktualizacji na kanale Dev pobrać można na oficjalnej stronie deweloperskiej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.