reklama

Chrome Download Unblocker 3.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Chrome Download Unblocker to niewielkie narzędzie, pozwalające w szybki sposób wyłączyć mechanizm blokowania pobierania plików w Google Chrome.

Wspomniana przeglądarka wyposażona została w funkcję, której zadaniem jest ochrona komputera przed pobieraniem z Internetu szkodliwych plików. Jeszcze przed pobraniem danych Google Chrome analizuje plik, który chcemy ściągnąć na nasz komputer i w razie wykrycia jakiegokolwiek potencjalnego zagrożenia blokuje pobieranie. Mechanizm ten nie jest jednak wolny od wad i bardzo często uniemożliwia dostęp do np. bezpiecznych oraz sprawdzonych programów.

Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie Chrome Download Unblocker, który wyłączy wspomnianą funkcję po zaledwie jednym kliknięciu myszką. W razie potrzeby mechanizm ten może być w dowolnym momencie ponownie aktywowany.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 25.04.2017 17:30

Serio? Nie wystarczy wejść w opcje -> ustawienia zaawansowane -> odznaczyć: chroń siebie i swoje urządzenie przed niebezpiecznymi witrynami.
Działa tak samo, bez instalowania programu.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić