r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome Frame dla IE już bez trybu administratora

Strona główna Aktualności

Google wprowadził aktualizację wtyczki Chrome Frame dla Internet Explorera. Najważniejsza zmiana to brak wymogu korzystania z trybu administratora.

Dotychczas aby skorzystać z Chrome Frame, internauta korzystający IE musiał uruchomić wtyczkę w trybie administratora. To żaden problem dla domowych użytkowników, sprawa jednak wygląda zupełnie inaczej w firmach, szkołach czy innych placówkach, gdzie zwykle komputery podłączone do lokalnej sieci zarządzane są odgórnie. Google wychodząc naprzeciw tego typu sytuacjom zapowiedział podczas majowej konferencji I/O wprowadzenie Chrome Frame bez trybu administratora - wtyczka jest już dostępna w Internecie.

Kolejną zachętą dla użytkowników starszych wersji IE jest obsługa HTML5, którą oferuje Chrome Frame. Dzięki temu osoby przyzwyczajone do wcześniejszych wydań przeglądarki Microsoftu nie muszą niczego zmieniać - podobnie osoby korzystające z Windows XP, który nie obsługuje IE 9. Takie rozwiązanie z pewnością nie przypadnie do gustu Microsoftowi, który już w 2009 roku ostrzegał przed Chrome Frame, zarzucając negatywny wpływ wtyczki na bezpieczeństwo komputera.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.