r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome Password Decrypter 8.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych

Chrome Password Decrypter to bardzo przydatne narzędzie dla użytkowników przeglądarki internetowej Google Chrome. Pozwala natychmiastowo odzyskać utracone hasła zapisane w pamięci aplikacji.

Galeria programu

Niezwykle istotne jest to, że Chrome Password Decrypter adresowany jest także do mniej doświadczonych odbiorców, gdyż wszystkie odzyskane informacje wyświetlane są w formie tekstowej (naturalnie dopiero po ich odszyfrowaniu). Oznacza to, że aby uniknąć utraty danych w przyszłości lub przenieść hasła między komputerami, można je zapisać w jednym z możliwych formatów: HTML, XML lub TXT.

Chrome Password Decrypter oferuje jeszcze jedną, dodatkową funkcjonalność. Pozwala bowiem na wygenerowanie zestawienie odwiedzanych witryn sieciowych z tzw. czarnej listy, do których użytkownik zapomniał haseł logowania, uprzednio definiując w opcjach Google Chrome funkcję niezapamiętywania hasła podczas odwiedzania wspomnianych stron internetowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.