r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome dla Maca do końca roku

Strona główna Aktualności

Zorganizowana w Nowym Jorku konferencja prasowa Google stała się miejscem wygłoszenia interesującej deklaracji – występujący w imieniu koncernu Eric Schmidt zapowiedział, że finalna wersja przeglądarki Chrome dla systemu Mac OS X ujrzy światło dzienne w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Gdy jeden z uczestników konferencji poprosił przedstawicieli Google o kilka słów komentarza odnośnie niskiej popularności Chrome, uzyskał odpowiedź od samego dyrektora generalnego korporacji. Widzę w tej sali wiele komputerów Mac. Ludzie z nich korzystający to z pewnością wielcy pasjonaci branży. Dlatego nasz zespół koncentruje się obecnie na jak najszybszym wydaniu Chrome na tę platformę. Finalna wersja powinna być gotowa dosłownie w ciągu kilku miesięcy. Wierzymy, że najistotniejszą cechą przeglądarki jest jej szybkość. - powiedział CEO Google.

Tymczasem data wydania finalnej wersji Chrome dla Linuksa dalej pozostaje nieznana. Internetowy gigant radzi wszystkim zwolennikom swojej przeglądarki korzystającym z systemu spod znaku pingwina, by dopisywali się do stworzonej dla nich listy mailingowej. Ponadto bardziej zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z przeglądarki Chromium, będącej otwartoźródłowym projektem bazującym na udostępnionym przez Google kodzie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.