r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome dla OS X Lion już w kanale deweloperskim

Strona główna Aktualności

Aktualizacja Chrome dla OS X Lion jest już dostępna w kanale deweloperskim. Google chce w miarę szybko dostosować swoją przeglądarkę do wymogów najnowszego systemu firmy Apple.

Obecna stabilna wersja Chrome dla systemu firmy Apple nie obsługuje nowinek wprowadzonych w OS X Lion. Brakuje między innymi trybu pełnoekranowego (nie mylić z opcją widoku pełen ekran), a także obsługi niektórych gestów gładzika. Google zapowiedział przed paroma dniami, że wkrótce postara się wprowadzić wersję swojej przeglądarki przystosowaną do wymogów OS X Lion. Jak czytamy na blogu firmy, pierwsze testowe wydania Chrome są już dostępne w kanale deweloperskim.

Chrome 14 wprowadza jak na razie dwie funkcje, z których skorzystać można w OS X Lion. To usunięcie pasków przewijania, a także przewijanie stron dwoma palcami. W pierwszym przypadku chodzi o dostosowanie przeglądarki do wyglądu i zachowania innych aplikacji w ramach nowego systemu firmy Apple - zwłaszcza Safari. W drugim natomiast Google zaktualizował przewijanie stron za pomocą gestów gładzika. Jak na razie nie wprowadzono jeszcze trybu pełnoekranowego - zapewne pojawi się on w kolejnych uaktualnieniach przeglądarki Chrome 14.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.