ChromePass ChromePass 1.47

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ChromePass to niewielkie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania loginów i haseł zapisanych w przeglądarce internetowej Google Chrome.

Po uruchomieniu program wyświetla pełną listę wszystkich danych używanych do logowania w różnych serwisach internetowych jakie zostały zapisane przez przeglądarkę Google Chrome. W głównym oknie ChromePass znajdziemy informacje o adresie URL strony internetowej, nazwie użytkownika, haśle, jego sile czy pliku, w który zostało ono zapisane.

ChromePass pozwala użytkownikowi na wygenerowanie raportu uwzględniającego wszystkie wspomniane informacje i zapisanie go w postaci pliku HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!