r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chroń Dzieci w Sieci – Dziecko 2.5.7o

Strona główna Android Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska

Chroń Dzieci w Sieci jest kompleksowym narzędziem do kontroli aktywności najmłodszych internautów, oczywiście w imię zwiększenia ich bezpieczeństwa. Wydana na najpopularniejsze systemy, pozwala na kontrolę czasu spędzanego w sieci, nadzoruje uruchomione aplikacje i filtruje strony pod kątem nieodpowiednich treści.

Rodzice otrzymują predefiniowane kategorie wiekowe, według których następnie wprowadzane są ograniczenia dostępu do treści, automatyczne przełączanie przeglądarek internetowych w tryb bezpiecznego wyszukiwania, restrykcyjny launcher, zawierający tylko zaakceptowane aplikacje, zablokowanie dostępu do sklepu z aplikacjami oraz rozbudowany system raportowania o incydentach. Oczywiście wspomniane mechanizmy filtrujące działają we wszystkich sieciach, zarówno komórkowych jak i prywatnych oraz publicznych Wi-Fi.

Chroń Dzieci w Sieci pozwala też selektywnie i na żywo kontrolować internetową aktywność, blokując dostęp do dowolnej strony bez względu na jej obecność na liście. Umożliwia zdalne modyfikowanie zdefiniowanych dla dziecka reguł bez konieczności posiadania dostępu do jego smartfonu, i daje możliwość szybkiego podjęcia decyzji w wypadku wysłania prośby o wejście na stronę, do której dziecko nie ma normalnie dostępu.

Za tę ochronę najmłodszych trzeba Orange zapłacić. Aplikację przygotowano w dwóch wersjach. Standard kosztuje 3 zł miesięcznie i pozwala zarządzać maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi poprzez panel administracyjny w przeglądarce internetowej. Wersja Premium kosztuje 8 zł miesięcznie, obsługuje maksymalnie cztery urządzenia mobilne i daje dostęp do aplikacji zarządzającej rodzica.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chroń Dzieci w Sieci z aplikacją Orange. Na ile skuteczne są cyberkojce?

11
20.09.2016  •  Adam Golański

Dzieci nie będą raczej zadowolone. Orange Polska wydało aplikację mobilną Chroń Dzieci w Sieci. Ma być ona kompleksowym narzędziem do kontroli aktywności najmłodszych internautów, oczywiście w imię zwiększenia ich bezpieczeństwa. Wydana na najpopularniejsze systemy, pozwala na kontrolę czasu spędzanego w sieci, nadzoruje uruchomione aplikacje i filtruje strony pod kątem nieodpowiednich treści. Orange starało się jak najbardziej ułatwić życie „helikopterowym” rodzicom, odczuwającym potrzebę kontrolowania swoich pociech. Otrzymują oni predefiniowane kategorie wiekowe, według których następnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.02.2018 19:04

Czy to działa tylko jak masz sim od orange?? bo nie mogę uruchomić tej aplikacji w t-mobile

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.