Chronicle: RuneScape Legends 1.4.5

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

RuneScape to jeden z najstarszych, wciąż rozwijanych projektów MMO. Jego twórcy postanowili jednak zaatakować także inną niszę bezpłatnych gier, a mianowicie coraz popularniejszy rynek karcianek. Ich najnowsze dzieło Chronicle: RuneScape Legends chce pokazać konkurencji, że temat da się rozwinąć w wielu ciekawych kierunkach, zapewniając fanom tego rodzaju rozgrywki jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń.

Naturalnie podstawą zabawy jest tutaj kolekcjonowanie coraz to potężniejszych kart, dzięki którym gracz podejmował będzie się stale trudniejszych zadań. Całość utrzymano w atmosferze prostego RPG. Na początku wybieramy sobie postać z jednej z kilku dostępnych klas. Nią też będziemy pojedynkować się z kolejnymi przeciwnikami, zasiadając za wirtualnym stołem 3D. Zwycięstwo zależy od ułożenia kart na dłoni.

Areny karcianych zmagań stylizowane są na lokacje doskonale znane z oryginalnego RuneScape'a. Naturalnie karty, obejmujące potwory czy przydatne przedmioty, również upiększone zostały ilustracjami z tego hitu. Co ciekawe, w grze obecny jest system umożliwiający produkcję własnych kart, a to pozwala lepiej zaplanować własną talię. Szczegółowa grafika i dobre udźwiękowienie tylko poprawiają atrakcyjność produktu.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach firmy Jagex. Klient Chronicle: RuneScape Legends po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje potrzebnych do zabawy plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!