r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrońmy poselskie notebooki ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Ostatnio głośno było w mediach o dość kompromitujących przypadkach utraty danych bądź ich wyciekach z rąk przedstawicieli administracji państwowej. W odpowiedzi na te wydarzenia firma G DATA Software wystosowała list otwarty do Kancelarii Sejmu i Senatu. Treść listu otrzymaliśmy dziś od przedstawicieli firmy i poniżej publikujemy:

Szanowni Państwo,

W związku z kolejnymi doniesieniami o kradzieży laptopów z cennymi danymi oraz powtarzającymi się przypadkami wycieku informacji znajdujących się na dyskach twardych komputerów, w których dane nie były odpowiednio zabezpieczone i przechowywane w wirtualnych sejfach, firma G DATA Software Sp. z o.o. w Szczecinku, polski producent specjalistycznego oprogramowania z zakresu bezpieczeństwa danych, mając na względzie ochronę istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa Państwa informacji, proponuje Kancelarii Sejmu i Senatu zakup polskiego oprogramowania do szyfrowania danych TopSecret Next Generation i polskiego programu Niszczarka NxG służącego do trwałego usuwania danych z dysków twardych komputerów, w cenie 10 zł netto za licencję. Naszym jedynym zamiarem jest umożliwienie Posłom i Senatorom odpowiedniego zabezpieczenia danych przechowywanych na dyskach twardych w ich komputerach. Jako jedyny polski producent tego typu oprogramowania, czujemy się w obowiązku przedstawić taką propozycję.


r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.