Chronograph Chronograph 6.87

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Chronograph to niewielkie i bardzo proste narzędzie, pozwalające w łatwy sposób synchronizować czas z systemowego zegarka z dowolnym, wybranym przez użytkownika zegarem atomowym.

Aplikacja pozwala na przeprowadzenie synchronizacji z jednym z dziesięciu dostępnych serwerów NIST. Operacja ta odbywać się może automatycznie przy każdym uruchomieniu systemu, po upływie wyznaczonego czasu lub inicjowana może być przez użytkownika w dowolnym momencie. Chronograph obsługuje serwery proxy, a także połączenia Dial-up.

Twórcy wyposażyli narzędzie w opcje konfiguracji formatu wyświetlanego czasu, definiowania strefy czasowej czy też wyboru jednego z dwóch motywów graficznych. Nie zabrakło również funkcji powiadomień dźwiękowych oraz możliwości ukrycia aplikacji w zasobniku systemowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!