Chronology: Time Changes Everything Chronology: Time Changes Everything version 1.0.20

Strona główna iOS Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Chronology: Time Changes Everything należy do gatunku gier platforrmowych. Jednak w jej przypadku poza zręcznością liczy się także intelekt, a równie ważnym aspektem jak wykonanie poziomów jest fabuła.

W świat gry wprowadza nas krótkie intro oraz ciągła narracja naszego bohatera. Komentuje on nasze poczynania oraz to co dzieje się na ekranie. Historia zaczyna się od trzęsienia ziemi. Świat się skończył, a my nie do końca wiemy dlaczego. Aby zapobiec kataklizmowi wyruszam w naszą przygodę. Jednym z pierwszy i najważniejszych narzędzi będzie zegar do cofania czasu.

Dzięki niemu będziemy mogli przywołać ten sam poziom ale w przeszłości, zanim jeszcze uległ zniszczeniu. Przeskakiwanie pomiędzy teraźniejszością, a przeszłością to główny element rozgrywki. Nieraz będzie robili je bardzo szybko aby skacząc z elementu w przeszłości (dach domu) dostać się na platformę w teraźniejszości (gałąź drzewa).

Dodatkowo w późniejszym etapie gry nauczymy się zwalniać czas, a naszą wędrówkę umili nam ślimak. Grę podzielono na kilka etapów i dwa epizody. Choć zagadki są wymagające i gra nie należy do łatwych to jednak zabawa kończy się zbyt szybko. Chronology: Time Changes Everything to także niepowtarzalny klimat stworzony przez już wspomnianą narracje, świetną muzykę oraz przygotowaną bardzo pieczołowicie grafikę. Wrażenie robią zwłaszcza przejścia pomiędzy teraźniejszością, a przeszłością. Gra za darmo oferuje pierwszy epizod. Odblokowanie całości to wydatek około 2,5€.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!