Chronos Calendar Chronos Calendar 1.9.0.37

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowany kalendarz dla osób, którym systemowe rozwiązanie wydaje się zbyt mało przejrzyste bądź też niewygodne. Poza sporą ilością opcji i możliwości konfiguracji, posiada rozbudowany kafelek główny, chyba najsłabszy element kalendarza wbudowanego w Windows Phone.

Widok domyślny Chronos Calendar przedstawia dzień z listą zadań. U dołu możemy uaktywnić podgląd miesiąca. Dotykając ekranu dodajemy nowe wydarzenia. Aplikacja może korzystać z kalendarzy na kilka sposobów. Po pierwsze posiada swój, wewnętrzny kalendarz w którym możemy zapisywać wydarzenia. Po drugie, istnieje możliwość pobrania danych z kalendarza systemowego, jednak wtedy wydarzenia prywatne będą niewidoczne. Ostatnie z rozwiązań, to ręczne dodanie konta Outlook i Google. Daje ono najwięcej możliwości.

Kolejną zaletą aplikacji jest już wspomniana spora ilość ustawień. Podzielono je na 3 kategorie: ogólne, kalendarz i dane o aplikacji. Zmieniać możemy kalendarze specjalne (święta, imieniny, dni wolne), motywy aplikacji (spory wybór), wygląd kafelka i masę innych drobiazgów. Interfejs programu choć nie wpisuje się w styl modern wygląda schludnie i czytelnie.

Aplikacja jest jedną z najlepszych alternatyw dla systemowego kalendarza. Dobrze wykorzystuje możliwości Windows Phone, posiada również przydatny kafelek. Wersja darmowa pozwala zapoznać się z możliwościami i zdecydować o ewentualnym zakupie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!