r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chronus

Strona główna Android Personalizacja Widżety

Chronus to widget znany wcześniej pod nazwą cLock przygotowany specjalnie dla modyfikacji CyanogenMod. Dzięki niemu użytkownik może wyświetlić aktualny czas, pogodę, a także zbliżające się wydarzenie z synchronizowanych kalendarzy. Dzięki wielu opcjom, widget może zostać spersonalizowany wedle potrzeb użytkownika.

Galeria programu

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na ustawienie poszczególnych opcji widgetu. Zegar może być wyświetlany w formie analogowej lub cyfrowej, pozwala również na wyświetlanie zbliżającego się alarmu. Użytkownik może wybrać kolor czcionki tak godziny jak i alarmu, a także pogrubić zarówno godziny jak i minuty. Informacje pogodowe są pobierane z serwisu Yahoo! zgodnie z ustalonym harmonogramem – domyślnie co 60 minut, lecz aktualizacja może odbywać się zarówno częściej jak i jeszcze rzadziej. Aplikacja sugeruje wykorzystanie geolokalizacji użytkownika, pozwala jednak na ręczne wybranie jednego, ustalonego regionu. Również w tym wypadku możliwy jest wybór koloru, poza tym również wybór jednostek, oraz wyświetlanie daty ostatniej aktualizacji informacji pogodowych.

Ostatnia dostępna opcja to wyświetlanie zbliżających się wydarzeń z kalendarza. Używane mogą być tylko określone kalendarze (wybranych kont, lub święta). Użytkownik może określić jaki okres mają obejmować wyświetlane dane, a także zastrzec branie pod uwagę tylko wydarzeń z ustawionym przypomnieniem. Najbliższe wydarzenia mogą być dodatkowo wyróżniane, dodatkowo mogą być wyświetlane zarówno lokalizacje jak i ich dokładne opisy. Aplikacja jest darmowa, widget może zostawiać ustawiony zarówno na pulpicie jak i kartach ekranu blokady. Wymaga ona Androida 4.1 lub nowszego, jest udostępniana bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.