Ciekawostka dla miłośników piłki nożnej

Strona główna Aktualności

O autorze

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej już niespełna 2 tygodnie. Nie każdy będzie miał możliwość śledzenia na bieżąco w telewizji wszystkich rozgrywek, wiele osób będzie posiłkować się Internetem. W takiej sytuacji wszystkim fanom futbolu, oprócz witryn sportowych poświęconych tej tematyce, z pomocą może przyjść Football Scoreboard.

Football Scoreboard to bezpłatny programik firmy Microsoft, który pozwoli śledzić wyniki naszych piłkarzy (albo innej drużyny) podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Program udostępnia na bieżąco wyniki aktualnego meczu (dostępny jest także skład drużyny), a ponadto plan przyszłych rozgrywek i wszystkie tabele wraz z dotychczasową punktacją poszczególnych drużyn. Wszystkie dane pobierane są przez Internet. Dodatkowo można z poziomu programu zasubskrybować kanał RSS, który będzie nadawał wiadomości związane z Mistrzostwami Świata. Program jest całkowicie spolonizowany i dostosowany do polskiej strefy czasowej. Całość uprzyjemnia atrakcyjny graficznie interfejs, który może być częściowo półprzeźroczysty.

Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych systemów Windows (przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu).

Football Scoreboard można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria

© dobreprogramy
s