r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ciemna strona Yahoo!

Strona główna Aktualności

Organizacja Reporterzy bez Granic informuje, że już trzeci raz firma Yahoo! pomogła władzom chińskim w skazaniu obywatela Chin za działalność pro-demokratyczną.

Jiang Lijun został skazany w listopadzie 2003 roku za działalność zmierzającą do obalenia ustroju, Jiang Lijun zamieścił w sieci odezwę wzywającą do obalenia partii komunistycznej. Głównym dowodem w sprawie był mail z ową deklaracją dostarczony chińskim władzom przez Yahoo! Informacja jest o tyle wiarygodna, że orzeczenie sądu zostało udostępnione i przetłumaczone przez organizację praw człowieka Dui Hua Foundation. Udział Yahoo w sprawie z orzeczenia wynika.

Więcej na ten temat można przeczytać w informacji opublikowanej przez Organizację Reporterzy bez Granic (dostępna w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.