Cierpliwości zabrakło - AllPlayer 2.1 Test 16

Strona główna Aktualności

O autorze

AllPlayer to niewątpliwie program należący do czołówki odtwarzaczy plików multimedialnych, przede wszystkim filmów i to chyba nie tylko na naszym rodzimym podwórku. Od bardzo długiego już czasu jego miłośnicy czekają na pojawienie się ostatecznej wersji 2.1, wersja 2.0 ujrzała światło dzienne dokładnie 2 lata temu. Niecierpliwość jest tym bardziej uzasadniona, że wersja 2.1 w stosunku do 2.0 wbrew temu co mogłaby sugerować niewielka zmiana w numeracji oferuje cały szereg nowych funkcjonalności. Nam ta niecierpiwość również się udzieliła ;-)

Minęło już 17 miesięcy od czasu gdy autor programu informował nas, że beta 14 będzie ostatnią przed wprowadzeniem ostatecznej wersji 2.1. Widać jednak autor należy do perfekcjonistów, a czekanie na ostateczne zakończenie testów może się przedłużać jeszcze w bliżej nie określonej przestrzeni czasowej. Postanowiliśmy więc zgodnie z sugestią autora wprowadzić do vortalu program AllPlayer 2.1 test 16 mimo, iż z zasady czekamy na wersje ostateczne.

Wymienić pokrótce wszystkie nowości nie sposób. Na pewno do tych najbardziej efektownych należy możliwość włączenia lektora (wymagany program Realspeak), poza tym warto wspomnieć o dodanej obsłudze filmów DVD czy też opcji LIVEUpdate - która umożliwia pobieranie skórek, nowej wersji, ale przede wszystkim kodeków (ALLPlayer sam pobierze potrzebne i usunie te nie potrzebne).

AllPlayer w wersji 2.1 jest do pobrania w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

© dobreprogramy
s