CineTrailer Kino i Seanse CineTrailer Kino i Seanse

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

CineTrailer to aplikacja, dzięki której będziemy mogli sprawdzić repertuar nowości kinowych oraz dowiedzieć się, jakie filmy trafiły ostatnio na Blu-Ray i DVD bądź też ukazały się na platformach VOD.

Sprawdź, co grają

Po uruchomieniu CineTrailer możemy natychmiast sprawdzić polecane filmy (każda karta zawiera opis, datę premiery, zwiastuny, galerię zdjęć i wiele innych cennych informacji), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać do aplikacji swoje ulubione kina z całej Polski (np. z Krakowa, Gdańska, Poznania czy Lublina).

CineTrailer zawiera specjalną zakładkę z nadchodzącymi premierami, więc jeśli nawet w danym momencie nie znajdziemy nic dla siebie, to być może wkrótce w kinach, na płytach lub w internecie pojawi się możliwość obejrzenia interesujących nas filmów.

Dlaczego warto się zalogować?

Sama aplikacja nie wymaga tworzenia konta użytkownika, ale mimo wszystko warto zarejestrować się w programie CineTrailer (można przez Google lub Facebooka), by zyskać możliwość oceniania filmów, tworzenia listy ulubionych filmów, preferowanych kin oraz repertuaru na następne dni.

CineTrailer obsługuje Google Cast (Chromecast) i Google TV; można ponadto zainstalować aplikację na Smart TV i odtwarzaczach Blu-Ray.

Najważniejsze cechy:

  • aktualny repertuar kin z całej Polski
  • zawiera informacje na temat nowych filmów na Blu-Ray, DVD i VOD
  • przeczytaj opisy, sprawdź obsadę, obejrzyj galerię zdjęć i trailer
  • dodatkowa zakładka przedstawiająca nachodzące premiery
  • wspiera Google Cast (Chromecast) i Google TV
  • działa na Smart TV i odtwarzaczach Blu-Ray

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!