Cinema HD 2.0 2.11.0715

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Cinema HD to wielofunkcyjny program służący do konwertowania plików wideo w wysokiej rozdzielczości HD, pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi.

Cinema HD jest niezwykle przydatnym oprogramowaniem do zwiększania i poprawiania jakości plików wideo, bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu. Aplikacja w pełni korzysta z zaawansowanej technologii ODU (Object Detection Upscaling), która potrafi stworzyć z każdego formatu wideo, film w jakości DVD (na przykład przetwarzając obraz z filmu nagranego telefonem komórkowym do formatu DVD).

Program oferuje możliwość korzystania z gotowych profilów, które w pewnym stopniu usprawniają i przyśpieszają konfigurację. Wśród nich znajdziemy ustawienia przeznaczone dla różnych urządzeń, w tym m.in. dla konsoli Sony PlayStation 3, Xbox 360 i Apple TV. Użytkownicy mogą również ręcznie skonfigurować poszczególne parametry filmu. W tym celu wystarczy ustawić poziom jakości filmu, rozdzielczość obrazu, próbkowanie, ilość klatek na sekundę oraz pozostałe opcje związane z dźwiękiem.

Cinema HD obsługuje większość popularnych formatów wideo, a także charakteryzuje się dużą szybkością podczas przetwarzania filmów do innego formatu. Za jego pomocą możemy przekonwertować całą zawartość płyty DVD-Video lub wybrane rozdziały filmu. Oprócz tego obsługuje wszystkie popularne rozdzielczości obrazu: 320x240, 640x480, PAL, NTSC, 720p, HD Ready czy nawet Full HD.

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy testować przez 3 dni. Natomiast dokonując bezpłatnej rejestracji, możemy przedłużyć ten okres do 7 dni.
  • Aby dokonać rejestracji, należy po uruchomieniu programu nacisnąć przycisk „Free Trial-Key”, który przeniesie nas na oficjalną stronę producenta i poprosi o wypełnieniu danych osobowych. Następnie uzyskany numer seryjny wpisujemy w odpowiednim polu po uruchomieniu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!