r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cinema HD 2.0 2.11.0715

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo

Cinema HD to wielofunkcyjny program służący do konwertowania plików wideo w wysokiej rozdzielczości HD, pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi.

Galeria programu

Cinema HD jest niezwykle przydatnym oprogramowaniem do zwiększania i poprawiania jakości plików wideo, bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu. Aplikacja w pełni korzysta z zaawansowanej technologii ODU (Object Detection Upscaling), która potrafi stworzyć z każdego formatu wideo, film w jakości DVD (na przykład przetwarzając obraz z filmu nagranego telefonem komórkowym do formatu DVD).

Program oferuje możliwość korzystania z gotowych profilów, które w pewnym stopniu usprawniają i przyśpieszają konfigurację. Wśród nich znajdziemy ustawienia przeznaczone dla różnych urządzeń, w tym m.in. dla konsoli Sony PlayStation 3, Xbox 360 i Apple TV. Użytkownicy mogą również ręcznie skonfigurować poszczególne parametry filmu. W tym celu wystarczy ustawić poziom jakości filmu, rozdzielczość obrazu, próbkowanie, ilość klatek na sekundę oraz pozostałe opcje związane z dźwiękiem.

Cinema HD obsługuje większość popularnych formatów wideo, a także charakteryzuje się dużą szybkością podczas przetwarzania filmów do innego formatu. Za jego pomocą możemy przekonwertować całą zawartość płyty DVD-Video lub wybrane rozdziały filmu. Oprócz tego obsługuje wszystkie popularne rozdzielczości obrazu: 320x240, 640x480, PAL, NTSC, 720p, HD Ready czy nawet Full HD.

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy testować przez 3 dni. Natomiast dokonując bezpłatnej rejestracji, możemy przedłużyć ten okres do 7 dni.
  • Aby dokonać rejestracji, należy po uruchomieniu programu nacisnąć przycisk „Free Trial-Key”, który przeniesie nas na oficjalną stronę producenta i poprosi o wypełnieniu danych osobowych. Następnie uzyskany numer seryjny wpisujemy w odpowiednim polu po uruchomieniu programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Romek71   3 #4 03.04.2015 17:10

Promocja na Cinema HD4:http://www.giveawayoftheday.com/

memnon   8 #3 01.01.2014 13:38

Za darmo do jutra, do g. 8.59. : http://giveaway.glarysoft.com/ .

Bullvers   5 #2 29.11.2012 10:49

Nie polecam. Brak wielu podstawowych opcji, konwersja trwa wieki, a przy rozsądnym bitrate rezultat w HD jest przeważnie gorszej jakości niż źródło w SD.

  #1 24.09.2012 13:15

widze tworcow Nero no ciekawy jestem jak sie sprawuje a moze pobiore.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.