Cinematics: The Movie Guide Cinematics: The Movie Guide 0.9.10.90

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cinematics: The Movie Guide to aplikacja przeznaczona dla miłośników kina. Dostarcza informacje o najnowszych filmach i zapowiedziach nowych produkcji, oferuje też obszerną bazę wiedzy o aktorach.

Program bazuje na informacjach zawartych w bazie TMDb, jednej z największych na świecie poświęconej kinu, a także aktorkom, aktorom i członkom zespołów filmowych. Na ekranie głównym programu znajdziemy informacje pogrupowane w pięciu kategoriach:

  • Now Playing informuje o filmach, które w danej chwili można obejrzeć w kinach. Klikając na wybrany tytuł, znajdziemy informacje o obsadzie aktorskiej, oceny z IMDb i Rotten Tomatoes, a także krótkie recenzje
  • Upcoming, czyli zapowiedzi filmów, których premiera nastąpi w najbliższych dniach oraz tygodniach
  • Popular, czyli informacje o filmach cieszących się obecnie największą popularnością wśród użytkowników bazy TMDb
  • Top Rated, czyli informacje o filmach otrzymujących najwyższe oceny wśród osób tworzących społeczność TMDb
  • New DVD Releases, czyli informacje o najnowszych produkcjach dostępnych w sprzedaży na płytach DVD

Ponadto, aplikacja oferuje wyszukiwarkę filmów oraz aktorów. Z kolei w menu bocznym wysuwanym z lewej strony ekranu znajdziemy obszerną bazę danych o filmach, którą możemy przeglądać filtrując tytuły np. wg roku premiery lub według gatunku (animacja, komedia, film akcji itp.). Cinematics: The Movie Guide jest dostępny za darmo, prosty w obsłudze, a jego design nawiązuje do google'owych wytycznych Material Design.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!