r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cinkciarz.pl

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Cinckiarz.pl to oficjalna aplikacja internetowego kantoru z walutami Cinkciarz.pl. Za pomocą programu można dokonywać transakcji walutowych, zarządzać kontem użytkownika oraz sprawdzać kursy walut.

Aplikacja pozwala kupować, sprzedawać i wymieniać waluty. Do wyboru są trzy metody prowadzenia transakcji: z rachunku bankowego, z rachunku walutowego w Cinkciarz.pl oraz społecznościowe. W programie sprawdzimy historię operacji oraz blokad, jest też możliwość wprowadzenia danych z kod

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto, program oferuje informacje z aktualnymi kursami walut (wg kursu w Cinkciarz.pl oraz wg Narodowego Banku Polskiego). Dostępny jest też kalkulator walutowy, z możliwością wskazania danej waluty (oraz jej wartości, np. 100 franków szwajcarskich) jako ulubionej.

Program pozwala też wypłacać pieniądze z bankomatów, zawiera mapę placówek Cinkciarz.pl, możliwe jest też zarządzanie kontem użytkownika (m.in. zmiana hasła, ustawienie alertów SMS-owych o zmianach kursów walut oraz wgląd do wiadomości w profilu).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

5
OPROGRAMOWANIE 24.05.2016 | Maciej Olanicki

Cinkciarz.pl to największy w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się w Europie kantorów internetowych. Swojego czasu o polskiej firmie zrobiło się głośno na całym świecie, dzięki partnerstwie z klubem koszykarskim Chicago Bulls. Dziś zaprezentowano całkowicie nowe aplikacje mobilne usługi. Cinkciarz od dłuższego czasu posiada własne aplikacje, jednak dziś premierę ujrzały programy, które według producenta mają być efektem pracy całkowicie od podstaw. Ukazały się one zarówno na Androida, jak i na iOS-a, nie zapomniano również o mobilnym Windowsie. Aplikacje zachowują funkcjonalności…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.