Circle Dock 0.9.2 Alpha 8.2

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Circle Dock to niewielki program dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, która pozwala na dodanie rozmaitych skrótów (np. do gier, programów lub dokumentów) dostępnych z poziomu specjalnego koła szybkiego wyboru umieszczonego w dowolnym miejscu na pulpicie.

Klikając prawym przyciskiem na wspomnianym kole możemy skorzystać z opcji "add", by dodać skrót do dowolnego miejsca znajdującego się na dysku twardym komputera (nie tylko samego pliku, ale i całego katalogu), dzięki czemu w późniejszym czasie zyskamy do niego natychmiastowy dostęp. Circle Dock jest umieszczony zawsze na wierzchu, więc nie musimy minimalizować okna aktualnie używanego programu.

Circle Dock zawiera wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym dostosujemy wygląd koła do własnych preferencji, modyfikując chociażby jego rozmiar, liczbę ikon, jakie możemy w nim umieścić, a także położenie aplikacji na pulpicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!