Circuit Diagram 3.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Circuit Diagram to darmowe i stosunkowo łatwe w użyciu narzędzie do rysowania/projektowania niezbyt skomplikowanych schematów elektronicznych. Za jego pomocą możemy zaprojektować zarówno proste, niewielkie układy, jak i nieco bardziej złożone schematy wykorzystujące na przykład układy cyfrowe.

Obsluga Circuit Diagram przypomina obsługę programu graficznego - użytkownik wybiera jedno z dostępnych narzędzi z lewego panelu, a następnie przystępuje do "rysowania" schematu. Do wyboru są chociażby oporniki, kondensatory, przełączniki, diody, bramki logiczne i nie tylko.

Program jest w ciągłym rozwoju, przez co jego funkcjonalność jest poszerzana w miarę upływu czasu. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru sposobu prezentacji poszczególnych elementów, wybierając na przykład własne grafiki dla tranzystorów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostota obslugi, dostepne biblioteki z komponentami
Brak symulacji obwodu
ocena użytkownika

Bardzo fajny programik, prosty i przejrzysty interfejs

17.04.2015 21:36 | Recenzja do wersji 2.1

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję