Citrio Citrio 50.0.2661.275.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Citrio to lekka i szybka przeglądarka stron internetowych, zbudowana na bazie Chromium. Jej interfejs przypomina Chrome'a, ale ma większe możliwości i bardziej dba o prywatność użytkowników.

Citrio pod wieloma względami przypomina przeglądarkę Google'a i jest bardzo dobrym jej zamiennikiem. Poza podobnym interfejsem, ma możliwość korzystania z tych samych rozszerzeń i logowania na konto Google w celu synchronizacji danych.

Citrio nie zbiera żadnych danych o przeglądaniu i zwyczajach użytkownika. Ponadto przeglądarka została wyposażona w ochronę przed atakami phishingowymi i szkodliwymi plikami. Znalazł się tu także menedżer proxy. Podobnie jak Chrome, Citro także pozwala przeglądać strony w trybie incognito.

W przeglądarce tej można nie tylko odwiedzać strony i uruchamiać aplikacje. Domyślnie została wyposażona w kilka przydatnych narzędzi, jak rozbudowany menedżer pobierania z akceleratorem. Ponadto Citrio ma zintegrowanego klienta sieci BitTorrent i umożliwia pobieranie filmów z wielu popularnych serwisów wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!