r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Citrio 50.0.2661.275.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Citrio to lekka i szybka przeglądarka stron internetowych, zbudowana na bazie Chromium. Jej interfejs przypomina Chrome'a, ale ma większe możliwości i bardziej dba o prywatność użytkowników.

Citrio pod wieloma względami przypomina przeglądarkę Google'a i jest bardzo dobrym jej zamiennikiem. Poza podobnym interfejsem, ma możliwość korzystania z tych samych rozszerzeń i logowania na konto Google w celu synchronizacji danych.

Citrio nie zbiera żadnych danych o przeglądaniu i zwyczajach użytkownika. Ponadto przeglądarka została wyposażona w ochronę przed atakami phishingowymi i szkodliwymi plikami. Znalazł się tu także menedżer proxy. Podobnie jak Chrome, Citro także pozwala przeglądać strony w trybie incognito.

W przeglądarce tej można nie tylko odwiedzać strony i uruchamiać aplikacje. Domyślnie została wyposażona w kilka przydatnych narzędzi, jak rozbudowany menedżer pobierania z akceleratorem. Ponadto Citrio ma zintegrowanego klienta sieci BitTorrent i umożliwia pobieranie filmów z wielu popularnych serwisów wideo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
09.04.2016  •  Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.