City Bus Simulator 2010

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

City Bus Simulator 2010 to … symulator autobusu miejskiego, w którym na własnej skórze przekonamy się jak trudny jest żywot kierowcy w dużych metropoliach.

Za produkcję odpowiada niemieckie studio TML odpowiedzialne za wiele najróżniejszych symulatorów pokroju Line 51, Berlin Subway czy World of Subways.

Symulator kierowcy

Nowa produkcja studia stara się odtworzyć szarą codzienność kierowcy autobusu. Naszym bohaterem jest zaprawiony kierowca nowojorskiej firmy świadczącej usługi komunikacyjne. Otrzymamy możliwość pokonywania znanej na całym świecie trasy 24 ulicą na Manhattanie w Nowym Jorku, ale wielokrotnie znajdziemy się również w innych dzielnicach. Przemierzając codzienne przystanki i rozwożąc pasażerów po mieście, będziemy mogli oglądać za okien wiele znanych miejsc.

Zabawę rozpoczynamy od samouczka, w którym zostajemy prowadzeni za rączkę i objaśniany nam są główne założenia produkcji. Uczestniczymy w głównej misji fabularnej, podejmujemy się zadań pobocznych, a jeśli zechcemy to przemierzymy naszą linię 42 na piechotę. W pewnym momencie poczujemy się jak w starym, dobrym Grand Theft Auto.

Realizm a grafika

Twórcy postarali się by ich produkcja wywarła na graczu bardzo pozytywne wrażenie, właśnie dzięki realistycznemu odwzorowaniu zachowania autobusu na drodze. W tym celu należycie odwzorowali wiele istotnych detali, w tym wyposażenie. Naszym zadaniem prócz jazdy i sprzedaży biletów, dojdzie m.i edycja nowych tras pod potrzeby mieszkańców.

Oprawa wizualna gry stoi na dobrym, ale nie porywającym poziomie. Mamy do czynienia z pełnym, trójwymiarowym światem pełnym detali. W tle gra przyjemna muzyczka, która jednocześnie zbyt często się zapętla.

Kluczowe cechy gry:

  • możliwość wcielenia się w przewoźnika
  • podróż przez znane lokacje
  • dobrze napisana symulacja
  • odwzorowanie wielu detali
  • prawie jak GTA, ale bez zabijania

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!