reklama

City Interactive zapowiada strzelankę Alien Rage

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Rodzime City Interactive, producenci niespodziewanego hitu Sniper: Ghost Warrior, rozkręca się coraz bardziej. Do ogłoszonego niedawno dzieła RPG Lords of the Fallen, a także wojennej gry akcji Enemy Front, firma dorzuca zapowiedź kolejnej strzelanki — Alien Rage. W korzystającym z technologii Unreal Engine 3 projekcie wcielimy się w uzbrojonego po zęby komandosa przyszłości. Wcześniej dzieło nosiło tytuł Alien Fear, ale nazwę zmieniono na coś bardziej chwytliwego. W tym jeszcze roku pojawi się na cyfrowych rynkach PC, Xbox Live i PlayStation Network.

Twórcy zapowiadają porządną oprawę graficzną, masę ciekawych broni oraz czystą radość z obserwowania, jak kule wchodzą w przeciwników. Nie dorabiają ideologii do mordowania kolejnych zastępów wrogów — będziemy przeć przed siebie, częstując nieprzyjaciół tonami ołowiu, nie zwalniając nawet na chwilkę, aby poszukać kluczy do drzwi czy odnaleźć terminale odblokowujące drogę dalej. Tylko grając z kimś w trybie współpracy napotkamy na zagadki wykorzystujące fizykę świata, wymagające nieco pogłówkowania. Otoczenie ma być wielce podatne na zniszczenia. W większości działania prowadzić będziemy w rozległych, dopracowanych lokacjach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama