r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClamAV przejęty przez twórcę Snorta

Strona główna Aktualności

Firma Sourcefire, twórca systemu wykrywania ataków (IDS) Snort, poinformowała o przejęciu popularnego otwartego programu antywirusowego ClamAV.

ClamAV to jeden z najpopularniejszych projektów Open Source dotyczących bezpieczeństwa. Liczbę jego instalacji regularnie pobierających aktualizacje szacuje się na ponad milion. Użytkownicy cenią go za stabilną pracę, małe wymagania sprzętowe i bardzo dobrą skuteczność w wykrywaniu wirusów. ClamAV jest najczęściej stosowany na serwerach pocztowych i bramach sieciowych.

Co istotne, przejęcie go przez firmę Sourcefire nie przyniesie żadnych negatywnych efektów dla jego użytkowników. Projekt nadal pozostanie otwarty i darmowy, a jego twórcy będą zatrudnieni w firmie. Zakup ma być sfinalizowany w trzecim kwartale tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.