r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clash Royale 2.1.7

Strona główna Android Gry Strategiczne

Clash Royale jest grą bitewną z elementami MOBA, w której wcielamy się we władcę niewielkiego królestwa, chcącego powiększyć jego granice. W świecie znanym dobrze z Clash of Clans będziemy toczyli sieciowe pojedynki z innymi graczami, rozgrywane w całości na arenach mieszczących się na ekranie smartfonu czy tabletu.

Galeria programu

Celem gry jest obalenie króla przeciwnika, wysyłając ku niemu jednostki ofensywne, a jednocześnie dbanie o bezpieczeństwo własnego monarchy, którego strzec będą mury, jednostki defensywne i czary.

Gra korzysta z wielu koncepcji znanych z karcianek – budujemy tu swoją talię (Battle Deck), której karty przedstawiają jednostki bojowe i możliwe zagrania. Kartami można się wymieniać w ramach tworzonych klanów.

Cała gra jest ładnie zaprojektowana i w szczegółach dopracowana, sieciowe mecze rozgrywa się szybko i przyjemnie. Kluczem do sukcesu jest dobre poznanie dostępnych jednostek, każda z nich ma bowiem swoje plusy i minusy, więc zbudowanie dobrej talii wcale nie jest łatwe.

Niestety w Clash Royale nie obędzie się bez mikropłatności, połączonych z systemem nagród kryjących się w skrzyniach otwieranych w ciągu długiego czasu. Ci gracze, którzy gotowi są zapłacić, będą mieli więc znacznie lepsze talie – czy tak samo nie jest też jednak w klasycznych karciankach, z ich specjalnymi boosterami?

Clash Royale zostało docenione przez Google, otrzymując wyróżnienie Best of 2016 w sklepie Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.