Classic PDF editor Classic PDF editor 12.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Classic PDF editor to prosty i intuicyjny program do kompleksowej edycji dokumentów PDF. Z jego pomocą przy niewielkim wysiłku dodamy/usuniemy w pliku PDF zbędne elementy, zrecenzujemy dokument lub przekonwertujemy do formatu PDF pliki stworzone m.in. przy użyciu pakietu biurowego Microsoft Office.

Aplikacja wyposażona została w przyjazny początkującym użytkownikom interfejs graficzny, bazujący na mechanizmie wstążki. Wszystkie oferowane w niej funkcje dostępne są z poziomu odpowiadającym im zakładek. Program daje możliwość pracy na kartach z wieloma dokumentami jednocześnie w jednym oknie programu. Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy takie, które umożliwią nam konwertowanie plików DOC, XLS, PPT i ponad 500 innych formatów do dokumentów PDF, a także konwertowanie plików PDF do postaci dokumentu tekstowego DOC lub plików graficznych JPEG, BMP, TIFF oraz PNG.

Inne oferowane przez Classic PDF editor funkcje to dodawanie, usuwanie, modyfikowanie tekstu, grafiki i poszczególnych stron, recenzowanie i dodawanie do dokumentów notatek. Z poziomu aplikacji załączymy także do naszych dokumentów dowolne pliki - multimedia, grafikę itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!