Classic Theme Restorer Classic Theme Restorer 1.7.7.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Classic Theme Restorer to rozszerzenie przeznaczone dla wszystkich zwolenników przeglądarki Firefox, którym nie przypadł do gustu interfejs graficzny Australis. Z jego pomocą niemal automatycznie przywrócimy stary, klasyczny wygląd i układ elementów głównego okna programu (oraz innych aplikacji na nim bazujących).

Australis to nazwa interfejsu graficznego, który wprowadzony został do przeglądarki Firefox w wersji 29. Wśród użytkowników tej aplikacji wielu wprowadzone przez Mozillę modyfikacje ocenia negatywnie i zarzuca wzorowanie się projektantów na rozwiązaniach znanych z Google Chrome. Zmiany w interfejsie jakie dostrzec można już na pierwszy rzut to m.in. zaokrąglone narożniki kart, przeniesienie menu z górnego lewego rogu do specjalnego przycisku po prawej stronie, a także wyeliminowanie paska dodatków, który znajdował się w dolnej części okna przeglądarki.

Złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy uważają interfejs Australis za nieintuicyjny i ograniczony okazuje się niewielkie rozszerzenie Classic Theme Restorer. Pozwala ono niezwykle łatwo i szybko przywrócić klasyczny wygląd przeglądarki oraz w znacznym stopniu zmodyfikować zarówno wygląd, jak również zachowanie interfejsu programu. Możliwe jest np. wykonywanie modyfikacji wyglądu kart, rozmieszczenia przycisków nawigacyjnych czy ogólnej kolorystki okna programu. Podstawowa zmiana przywracająca stary wygląd interfejsu wykonywana jest samoczynnie i dostępna jest tuż po zainstalowaniu rozszerzenia.

Uwaga!

  • Rozszerzenie przeznaczone jest dla przeglądarki Firefox w wersji 29.0 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie wpływa na Szybkość firefox-a, wygląda tak jak na zdjęciach, działa od W XP, aktualizowanie programu
Brak
ocena użytkownika
09.02.2016 16:47 • Recenzja do wersji 1.4.7

Tego w firefox-ie brakowało, wtyczka ta nie powoduje żadnych ścinek. Duże ma opcji konfigurujących wygląd przeglądarki. Jeszcze co mogę powiedzieć to po prostu polecam, każdemu co posiada tą przeglądarkę.