Clean Master (Cleaner) Clean Master (Cleaner)

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Clean Master to aplikacja do czyszczenia urządzeń działających pod kontrolą systemu Android z niepotrzebnych danych. Jej głównym zadaniem jest usuwanie zbędnych danych, a realizuje to poprzez cztery osobne moduły.

Pierwszy z nich to wyszukiwanie i czyszczenie danych podręcznych / historii, drugi natomiast umożliwia wyszukiwanie największych plików. Trzeci pozwala na usuwanie danych dotyczących prywatności (historie wyszukiwania, lokalizacji, schowek, wiadomości, historia połączeń itp., a czwarty, ostatni, przeglądanie aktualnie uruchomionych procesów, sprawdzanie użycia pamięci RAM i procesora, oraz zamykanie aktualnie pracujących w tle procesów

Aplikacja ponadto zawiera menadżer aplikacji, dzięki któremu możliwe jest ich usuwanie, oraz tworzenie kopii zapasowych. Menadżer wyszukuje również w pamięci urządzenia i na karcie aplikacje w formie plików apk. Clean Master może automatycznie przypominać nam o czyszczeniu po wybranym okresie (np. co 3 dni), a także o zwalnianiu pamięci gdy będzie ona zajęta ponad ustalony limit. Po skasowaniu aplikacji z poziomu mechanizmu systemowego, Clean Master informuje o pozostałościach po niej i umożliwia ich szybkie usunięcie. Aplikacje jest dostępna za darmo i w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!