Clean Slate 10 Build 4830

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clean Slate to bardzo przydatne narzędzie, która umożliwia przywrócenie systemu operacyjnego do pierwotnego stanu po wylogowaniu z konta lub ponownym uruchomieniu komputera.

Program stanowi idealną ochronę dla komputerów dostępnych w instytucjach użytku publicznego (np. w bibliotekach) – dzięki niemu pozbędziemy się złośliwego oprogramowania, a także wielu niekoniecznie przydatnych programów zainstalowanych przez niedoświadczonych użytkowników. Warto w tym miejscu nadmienić, że dzięki Clean Slate w żaden sposób nie ograniczamy swobody osoby korzystającej z peceta.

Clean Slate zajmuje się cofaniem wszystkich wprowadzonych zmian w systemie operacyjnym – przywraca usunięte pliki i ikony, zainstalowane programy, a także usuwa pobrane spyware i adware, wirusy czy konie trojańskie. Po skorzystaniu z programu system operacyjny znajduje się dokładnie w takim stanie, jak przed rozpoczęciem użytkowania komputera.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!