r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clean Slate 10 Build 4830

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clean Slate to bardzo przydatne narzędzie, która umożliwia przywrócenie systemu operacyjnego do pierwotnego stanu po wylogowaniu z konta lub ponownym uruchomieniu komputera.

Program stanowi idealną ochronę dla komputerów dostępnych w instytucjach użytku publicznego (np. w bibliotekach) – dzięki niemu pozbędziemy się złośliwego oprogramowania, a także wielu niekoniecznie przydatnych programów zainstalowanych przez niedoświadczonych użytkowników. Warto w tym miejscu nadmienić, że dzięki Clean Slate w żaden sposób nie ograniczamy swobody osoby korzystającej z peceta.

r   e   k   l   a   m   a

Clean Slate zajmuje się cofaniem wszystkich wprowadzonych zmian w systemie operacyjnym – przywraca usunięte pliki i ikony, zainstalowane programy, a także usuwa pobrane spyware i adware, wirusy czy konie trojańskie. Po skorzystaniu z programu system operacyjny znajduje się dokładnie w takim stanie, jak przed rozpoczęciem użytkowania komputera.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.