r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CleanApp 5.1.2

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów

CleanApp to wszechstronne narzędzie przeznaczone do usuwania programów z systemu OS X oraz wykonywania podstawowych zadań związanych z utrzymaniem porządku.

CleanApp służy przede wszystkim do usuwania programów wraz z pozostałościami po nich. Do tej czynności można podejść na dwa sposoby – wybierając programy z listy lub przenosząc je do kosza z okna Findera. W tym pierwszym przypadku CleanApp odnajdzie wszystkie pliki powiązane z danym programem i pokaże je na liście, pozwalając wybrać, które z nich zostaną usunięte. Druga opcja wymaga, by w tle działał proces monitorujący stan kosza. Jeśli w koszu znajdzie się program, CleanApp może zapytać co zrobić lub samodzielnie poszuka powiązanych plików i usunie je wraz z programem.

Poza możliwością usunięcia programu wraz ze wszystkimi należącymi do niego plikami można z jego pomocą naprawić uprawnienia, przebudować pamięć podręczną Spotlighta i usunąć inne zbędne pliki z systemu. W zaawansowanym widoku można także zarządzać panelami ustawień, widżetami, czcionkami, rozszerzeniami jądra, logami, plikami tymczasowymi i wieloma innymi komponentami, które pojawiają się na dysku każdego normalnie używanego Maka.

W wersji demonstracyjnej program wykonuje tylko 10 operacji na raz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.