CleanMOCache 1.04

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo przydatny program dla użytkowników przeglądarek Mozilla, Firefox, Opera i Netscape, który pozwoli usunąć z komputera wszelkie pozostałości po surfowaniu w Internecie. CleanMOCache umożliwia z jednego miejsca usunięcie takich śladów aktywności jak tymczasowe pliki internetowe, historię odwiedzanych strony, ciasteczka (cookies), wpisane adresy stron WWW, listę automatycznie uzupełnianych wyrażeń w formularzach internetowych, historię wyszukiwania i wiele innych. Ponadto program posiada też kilka analogicznych funkcji dla samego systemu Windows. Umożliwia m.in. wyczyszczenie list owieranych dokumentów, uruchamianych programów, a także plików tymczasowych i kosza.

Uwaga!

1. Program wymaga zainstalowanego w systemie Microsoft .NET Framework w wersji 1.1 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

2. CleanMOCache jest oprogramowaniem typu donateware. Oznacza to, można je instalować na komputerze i użytkować bezpłatnie. Autor prosi jednak o wniesienie opłaty, jeśli aplikacja przypadła użytkownikowi do gustu. Pomoże to w dalszym jej rozwoju.

3. Program jest bezpłatny dla 1-2 systemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!